O společnosti

Nabízíme vám služby v oblasti architektury a projektování staveb. Umíme pracovat v měřítku bytových domů, občanských staveb, ale i v drobném individuálním měřítku rodinných domů, interiérů.

Pro naši práci je důležité poslouchat a uslyšet, dívat se a uvidět, vnímat a pochopit a následně reagovat co možná nejpřesněji na potřeby klienta a místa, kde má stavba vzniknout. Důležité je reagovat také správným technickým řešením, které má v sobě nápad, vtip, jednoduchost a přitom velkou účelnost.

Jedním z jednatelů společnosti a autorizovanou osobou v oboru architektura a pozemní stavitelství je Ing. arch. Petr Němec.

Narodil se v Kuřimi, vystudoval odbornou střední školu v Brně a následně fakultu architektury, rovněž v Brně. Ve stavebním oboru působí aktivně od roku 1994, ať už jako zaměstnanec při studiu přímo na stavbách, nebo později na pozici projektanta v architektonických ateliérech. Po absolvování školy v roce 2003 se stal projektantem na vlastních nohou a v roce 2009 založil společnost 7points, s.r.o. se sídlem v Kuřimi, pod kterou vede ateliér Archlive.